Świąteczne upominki reklamowe

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Każdy właściciel firmy już dziś rozmyśla nad tym, jaki świąteczny upominek reklamowy zakupić, czym skusić potencjalnego klienta a zarazem zareklamować swoją firmę. Pierwszym świątecznym upominkiem reklamowym, który przychodzi mi do głowy to pierniki, ponieważ są one tradycją Bożego Narodzenia. Może być on przyozdobiony w taki sposób, jaki zażyczy sobie klient. Z drugiej strony zaś są one nie drogim „gadżetem” reklamowym. Kolejnym pomysłem na świąteczny upominek reklamowy jest świąteczny kubek, który oprócz świątecznej animacji może posiadać logo firmy.

Następnym pomysłem są świece i świeczniki, dla bardziej wymagających klientów. Stworzą one niepowtarzalny urok, który z pewnością przypomni klientowi w jakim miejscu ją otrzymał. Gadżet taki nie jest drogi i znakomicie sprawdzi się w roli prezentu reklamowego. Kolejnym pomysłem są zestawy i kosze z różnymi upominkami. Jest to droższy sposób na zareklamowanie własnej firmy, ale czegoż się nie robi, aby klient nabrał do naszej firmy zaufania? Zestawy i kosze z upominkami doskonale nadawać się będą na prezent dla klienta, który w naszej firmie wyda większą ilość gotówki.

Kolejnym pomysłem na świetny i zarazem nie drogi prezent reklamowy są artykuły piśmiennicze, np., długopisy z logiem firmy, w której klient dokonał zakupów. Można nawet powiedzieć, że jest to najtańszy prezent reklamowy. Kolejny pomysł, który wpadł mi do głowy, który spełniał by rolę świątecznego prezentu reklamowego to Pendrive, przenośny nośnik danych, który także nie należy do najdroższych prezentów reklamowych. Jednak najprościej będzie zainwestować w słodycze i maskotki. To z pewnością podziała najlepiej na potencjalnych klientów, którzy z pewnością będą daną firmę odwiedzać częściej. Jak można zauważyć jest wiele sposobów na świąteczny prezent reklamowy i jedynym ograniczeniem są fundusze jakie możemy na nie przeznaczyć.